Ferodo FDB892P Platinum

Etusivu > MP TEKNIIKKA, katu > Jarrupalat ja -kengät > Jarrupalat > Ferodo

Ferodo FDB892P Platinum
Tuotekoodi
FDB892P
Varastossa
25 kpl
Toimituskulut alk.
23,40 €
sis. ALV 24,00 %
norm.
26,00 €
kpl

Jarrupala

Mitat: 94.0 x 35.0 x 7.7mm

Vastaavuus:
BRAKING 772
BREMBO 07KA17
CL BRAKES 2300
EBC FA185
GALFER FD164
LUCAS/TRW MCB669
NEWFREN FD0193
SBS 694
VESRAH VD-161

OEM numerot:
Aprilia 9100788
Honda 45105 MY6 405
Honda 06455 MY1 405
Honda 06455 KCZ 000
Honda 45105 MY6 415
Honda 45105 KT0 405
Honda 06455 MAY 000
Honda 45105-KZ1-405
Kawasaki 430821152
Kawasaki 430821266
Kawasaki 430820049
Kawasaki 430821218
Kawasaki 430821172
Kawasaki 430821286
Kawasaki 430821149
Kawasaki 430821247
Kawasaki 430821193
Suzuki 5930036850
Suzuki 5930136810
Suzuki 5930013830
Suzuki 5930036880
Suzuki 5930036860
Suzuki 5930013860
Suzuki 5930036890
Suzuki 5930036870
Yamaha 5DH W0045 10
Yamaha 5D7 F5811 00
Yamaha 5MV W0045 00
Yamaha 5DH W0045 00
Yamaha 32D W0045 00
Yamaha 5MV W0045 0

Varmista jarrupalan sopivuus
https://ecat.ferodoracing.com/code/motorcycle/brake-pads-and-shoes#search

Sopivuus eteen:
AJP PR5 250 Enduro 2009 > 2009
AJP PR5 250 Supermoto 2009 > 2009
APRILIA MXV 450 2008 >
APRILIA RXV 450 / Rally / Merriman Replica 2005 >
APRILIA RXV 550 2005 >
BETA RR 250 4T Enduro 2005 > 2007
BETA RR 250 2T Enduro 2015 >
BETA RR 300 2T Enduro 2015 >
BETA XTRAINER 300 2015 >
BETA RR 350 4T Enduro 2011 >
BETA RR 350 4T Enduro 2012 >
BETA RR 350 EFI 4T Enduro 2015 >
BETA RR 390 4T Enduro 2015 >
BETA RR 400 4T Enduro 2005 >
BETA RR 430 4T Enduro 2015 >
BETA RR 450 4T Enduro 2005 > 2013
BETA RR 450 4T Cross Country 2012 >
BETA RR 480 4T Enduro 2015 >
BETA RR 498 4T Enduro 2012 >
BETA RR 520 4T Enduro 2010 > 2011
BETA RR 525 4T Enduro 2005 > 2009
CANNONDALE MX 400 2000 > 2002
CANNONDALE 440 (All Enduro / MX Models) 2003 >
CANNONDALE S 440 SUPERMOTO 2003 >
GASGAS EC / MC 125 2000 >
GASGAS EC 200 2001 >
GASGAS EC / MC 250 2000 >
GASGAS EC / MC 300 2000 >
GASGAS EC 400 2001 >
GASGAS FSE 450 2004 >
HONDA CR 125 RW - RX - RY - R1 1996 > 2001
HONDA CR 125 R 2002 > 2007
HONDA XLR 125 1993 >
HONDA CRF 150 F 2003 > 2007
HONDA NX 150 (Brasil) >
HONDA CTX 200 2003 > 2004
HONDA NX 200 (Brasil) >
HONDA XLR 200 R 1993 >
HONDA XR 200 (Brasil) >
HONDA CRF 230 F 2003 > 2007
HONDA CRF 230 F 2008 >
HONDA EASY 230 Enduro /SM 2008 >
HONDA SL 230 1997 >
HONDA CR 250 R 1996 > 2001
HONDA CR 250 R 2002 > 2007
HONDA CRF 250 R 2004 > 2017
HONDA CRF 250 X 2004 > 2017
HONDA CRM 250 R 1991 >
HONDA NX 250 DOMINATOR 1991 > 1993
HONDA XL 250 DEGREE 1991 > 1997
HONDA XLR 250 R 1991 >
HONDA XLR 250 R BAJA 1991 >
HONDA XR 250 L 1991 > 1995
HONDA XR 250 R 1994 >
HONDA NX 350 SAHARA (Brasil) > 1999
HONDA XR 400 R (All Models) 1996 >
HONDA XR 440 R (DALL'ARA) 1999 >
HONDA CRF 450 SUPERMOTARD 2002 >
HONDA CRF 450 Rally 2013 >
HONDA CRF 450 R 2002 >
HONDA CRF 450 R 2017 >
HONDA CRF 450 RX 2017 >
HONDA CRF 450 X 2005 > 2013
HONDA CR 500 R 1993 > 1994
HONDA CR 500 R 1995 > 2001
HONDA XL 600 V TRANSALP 1997 > 1999
HONDA XR 600 L - R 1994 > 2002
HONDA NX 650 DOMINATOR 1995 > 1997
HONDA XL 650 V TRANSALP 2000 >
HONDA XR 650 L 1996 >
HONDA XR 650 R 1999 >
HONDA XL 700 V TRANSALP (No ABS Front) 44 2007 >
HONDA XRV 750 AFRICA TWIN (RD07) 37 1994 > 2003
HONDA XRV 750 AFRICA TWIN (RD07) 44 1994 > 2003
HONDA ATV TRX 450 R/ER 2004 > 2009
HONDA ATV TRX 700 XX (8/XX9) 2008 > 2009
HONDA-HM ITALIA CRE 50 Six Racing 2011 >
HONDA-HM ITALIA CRE 125 2T /Six Comp 2002 >
HONDA-HM ITALIA CRE 125 4T Six Racing 2011 >
HONDA-HM ITALIA CRE 250 / CRE F250 X/R 2002 >
HONDA-HM ITALIA CRE F300 X 2008 >
HONDA-HM ITALIA CRE F450 X/R 2008 >
HONDA-HM ITALIA CRE F450 R 2011 >
HONDA-HM ITALIA CRE F500 X 2009 >
KAWASAKI KX 125 1996 > 2002
KAWASAKI KX 125 2003 >
KAWASAKI KX 125 K2-K4 1995 >
KAWASAKI KDX 200 E6 / H1 - H3 1994 > 2003
KAWASAKI KDX 220 RA4 1997 > 2003
KAWASAKI KDX 250 K2-K4 1995 >
KAWASAKI KLX 250 1993 > 1997
KAWASAKI KLX 250 D-Tracker 1998 > 2003
KAWASAKI KLX 250 S 2006 > 2007
KAWASAKI KX 250 1994 > 1995
KAWASAKI KX 250 1996 > 2002
KAWASAKI KX 250 2003 >
KAWASAKI KX 250 F 2004 >
KAWASAKI KLX 300 R 1997 > 2003
KAWASAKI KLX 450 R 2007 >
KAWASAKI KX 450 F 2006 >
KAWASAKI KX 500 1994 > 1995
KAWASAKI KX 500 E8/E9 1996 >
KAWASAKI KLX 600 R 1993 >
KAWASAKI KLX 650 R 1993 > 1997
SUZUKI DR 125 SM 2008 >
SUZUKI RM 125 T- U - V 1996 > 1998
SUZUKI RM 125 X - Y - K1 1999 > 2008
SUZUKI RM 125 E 2009 >
SUZUKI RM 125 2009 >
SUZUKI SM 125 2010 >
SUZUKI RM 250 T/V 1996 > 1999
SUZUKI RM 250 2000 > 2008
SUZUKI RM 250 2009 >
SUZUKI RM-Z 250 2004 >
SUZUKI RM-Z 250 / E 2009 >
SUZUKI RMX 250 T/V 1996 > 1998
SUZUKI RMX 250 2000 > 2002
SUZUKI DR-Z 400 S 2000 >
SUZUKI DR-Z 400 E 2000 >
SUZUKI DR-Z 400 SM 2005 >
SUZUKI RM-Z 450 2005 > 2007
SUZUKI RM-Z 450 / E 2008 >
SUZUKI RMX 450 E 2009 >
SUZUKI SM 450X 2009 >
SUZUKI DR 650 SE 1996 >
YAMAHA YZ 125 all models 1998 > 2002
YAMAHA YZ 125 2003 > 2007
YAMAHA WR 250 (ZK 2T - FN&FT 4T) 1998 > 2002
YAMAHA WR 250 (F 4T) 2003 > 2013
YAMAHA WR 250 R (32D1/3) 2008 > 2010
YAMAHA YZ 250 K/L/M 1998 > 2000
YAMAHA YZ 250 N-P (2T) 2001 > 2002
YAMAHA YZ 250 FN-FP (4T) 2001 > 2002
YAMAHA YZ 250 (2T) 2003 > 2007
YAMAHA YZ 250 F (4T) 2003 > 2006
YAMAHA WR 400 F 1998 >
YAMAHA WR 400 F 1999 > 2001
YAMAHA YZ 400 F 1998 >
YAMAHA WR 426 FN 2001 > 2002
YAMAHA YZ 426 FM / FN 2000 > 2002
YAMAHA WR 450 F 2003 >
YAMAHA YZ 450 F 2003 > 2007

tech
Maksutavat
tech
Hotmotorshop | Bensankatkuinen verkkokauppa
JT-Laite Oy
Ylistarontie 17
FI-61400, Ylistaro
FINLAND
puh. +358 45 8586 710 (Arkisin 8-17)
markus.latvanen@hotmotor.fi
Y-tunnus: 2073058-8