Ferodo FDB873ST Sinter Grip

Etusivu > MP TEKNIIKKA, katu > Jarrupalat ja -kengät > Jarrupalat > Ferodo

Ferodo FDB873ST Sinter Grip
Tuotekoodi
FDB873ST
Varastossa
13 kpl
Toimituskulut alk.
31,50 €
sis. ALV 24,00 %
norm.
35,00 €
kpl

FERODO Sinter Grip ST on huippu sintteripala katupyöriin ja kisakäyttöön takana.
Sinter Grip on Ferodon malliston tehokkain, kestävin ja pitävin pala.

- Ylivoimainen jarrutusteho katupyöriin.
- Toimii hienosti myös sateella.
- Erittäin pieni jarrulevyjen kulutus.
- Taustalevyn pinnoitus estää ruostumista ja jarrujen jumiutumista.
- Sopii vain RST jarrulevyille.
- Sopii ABS jarruihin.


Mitat: 90.0 x 52.0 x 8.0mm

Vastaavuus:
BRAKING 764
BREMBO 07SU19
BRENTA 3060
BRENTA 4060
CL BRAKES 2255
EBC FA188
GALFER FD156
GOLD FREN 39
LUCAS/TRW MCB659
NEWFREN FD0199
SBS 686
VESRAH VD-349


OEM numerot:
Kawasaki 430821179
Kawasaki 430821250
Kawasaki 430821272
Kawasaki 430821227
Kawasaki 430821253
Kawasaki 430821199
Kawasaki 430821251
Kawasaki 430821274
Kawasaki 430821230
Kawasaki 430821259
Kawasaki 430821224
Kawasaki 430821252
Suzuki 5930133870
Suzuki 5930033890
Suzuki 5930133890
Suzuki 5930046840
Suzuki 59130 46E00


Varmista jarrupalan sopivuus:
https://ecat.ferodoracing.com/code/motorcycle/brake-pads-and-shoes#search


Sopivuus eteen:
KAWASAKI ZRX 400 1998 >
KAWASAKI ZX 6R 600 NINJA 1998 > 2001
KAWASAKI ZX-7 750 R NINJA 1996 > 2003
KAWASAKI ZX-9R 900 R NINJA (B1 - B2) 1996 > 1997
KAWASAKI ZX-9R 900 R NINJA (B1 - B2) 1998 > 1999
KAWASAKI ZX-9R 900 R NINJA (B3 - B4) (C1 - C2) (E1 - E2) 2000 > 2001
KAWASAKI ZR 1100 C1 1997 > 2000
KAWASAKI ZRX 1200 R - S 2001 >
KAWASAKI ZX 12 1200 R 2000 > 2003
KAWASAKI MEAN STREAK 1500 2002 > 2003
KAWASAKI VN 1600 MEAN STREAK 2004 >
SUZUKI GSX-R 750 W 1994 > 1999
SUZUKI GSX-R 1000 2001 > 2002
SUZUKI TL 1000 R 1998 > 2002
SUZUKI GSX-R 1100 W 1993 > 1996
SUZUKI GSF 1200 K1/SK1 BANDIT 2001 >
SUZUKI GSX 1400 2002 >
SUZUKI VZ 1600 MARAUDER 2004 >

tech
Maksutavat
tech
Hotmotorshop | Bensankatkuinen verkkokauppa
JT-Laite Oy
Ylistarontie 17
FI-61400, Ylistaro
FINLAND
puh. +358 45 8586 710 (Arkisin 8-17)
markus.latvanen@hotmotor.fi
Y-tunnus: 2073058-8